Рейтинг@Mail.ru
Перезвоніть мені
Охорона навколишнього середовища - наша спільна відповідальність!
Охорона навколишнього середовища - наша спільна відповідальність!
Охорона навколишнього середовища - наша спільна відповідальність!
Охорона навколишнього середовища - наша спільна відповідальність!
Охорона навколишнього середовища - наша спільна відповідальність!
Охорона навколишнього середовища - наша спільна відповідальність!

Розробка та узгодження екологічної документації

ТОВ "НПП "Інститут екологічних технологій" спеціалізується на розробці науково-технічної документації та допомоги в отриманні всіх необхідних погоджень і дозволів в галузі охорони навколишнього середовища. За роки існування ми завоювали відмінну репутацію серед провідних компаній на ринку України. З 2007 року нами було розроблено і погоджено в органах Мінприроди та МОЗ понад 2500 документації дозвільного характеру.

Звернувшись в нашу компанію, Ви позбавляєте себе від необхідності витрачати час і кошти на вирішення питань в різних інстанціях.

У відповідності до екологічного законодавства України кожен суб'єкт господарської діяльності зобов'язаний дотримуватися вимог екологічної безпеки. Одним з основних критеріїв дотримання даних вимог є наявність на підприємстві певного пакету документів (ОВНС, ОВД, дозвіл на викиди в атмосферу, дозвіл на розміщення відходів, дозвіл на спеціальне водокористування та ін.).
Діяльність підприємств без відповідних документів є порушенням законодавства України і тягне за собою застосування санкцій контролюючими органами, аж до припинення діяльності підприємства.
Співпраця з нами дозволить вам уникнути штрафних санкцій у разі виявлення порушень природоохоронного законодавства при екологічної перевірки підприємства.
Розробка документації здійснюється тільки кваліфікованими інженерами-екологами з великим досвідом проектування, відповідно до діючих стандартів і методик, з використанням ліцензійного програмного забезпечення. Роботи виконуються «під ключ», виключаючи ймовірність появи «додаткових» платежів. Робота безпосередньо з погоджують органами і партнерські відносини з акредитованими і сертифікованими лабораторіями дозволяє нам супроводжувати всі проекти замовників необхідними документами. Завдяки напрацьованого досвіду та високому професіоналізму наших фахівців, ми можемо гарантувати вам короткі терміни, прийнятні ціни і сумлінність у виконанні взятих на себе зобов'язань.

Чому обирають саме нас?

Тому що «Інститут екологічних технологій» це:

- Висококласні фахівці;
- Великий досвід роботи з підприємствами різних сфер діяльності;
- Дотримання встановлених термінів;
- Повний супровід клієнта в екологічних питаннях;
- Гарантія результату;
- Безкоштовне надання інформаційно-консультаційних послуг і багато чого іншого.

Наші клієнти: ГК «Укргазвидобування», НАК «Нафтогаз України», ГПУ «Шебелинкагазвидобування», ПАТ «Укрнафта», ПАТ «Галнафтогаз», ДП «Харківський машинобудівний завод« ФЕД », ПАТ« СанІнБев Україна », ТОВ« АПК «Агросвіт» , ПАТ «НАСІННЕВЕ», ТОВ «ХЗСМ Астор», ТОВ з ІІ «Хенкель Баутехнік», ДНВП «Об'єднання Комунар», ДП «Завод Радіореле», ДП «Завод ім. В.О.Малишева », ПАТ« Харківський машинобудівний завод «Світло Шахтаря», ПАТ «Харківський плитковий завод», ПрАТ «Харківський жировий комбінат», ПП «Новожановский м'ясокомбінат», ПП «Денвер», ПАТ «Куп'янський молочноконсервний комбінат», ПАТ «Балцем», Зміївська ТЕС ПАТ «Центренерго», ПАТ «Харківська ТЕЦ-5».

Документы ООО «НПП «Институт экологических технологий»

Корисні матеріали